Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünü ilim sahibi medyum, Hoca, Papaz veya Yahudi din alimleri tarafından yapılabilir sizlerin evde internette bulduğunuz görseldeki cizimleri (vefk) kalemle kağıda çizip ne olduğu belli olmayan sitelerden aldığınız bilgi doğrultusunda yaptığınız büyü genellikle hiç etki göstermez eğer etki gösterirse bile çok çok az ihtimalle olumlu yönde bir etkiye sebep olur bu durum genelde istemeyeceğiniz durumlarla da sonuçlanabilir.

Bağlama Büyüsünü kime yaptırmalıyım?

Bağlama büyüsünü ilim sahibi medyum, hoca, papaz veya yahudi din alimlerine yaptırabilirsiniz. Fakat bu kişiler tarafından sizlerden bir miktar para istenilebilir. Bu para büyüyü yapacak kişinin el emeği ve malzeme parası olacaktır.

Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü gibi işlemlerin ücretsiz yapılması oldukça tehlikeli bir işlemdir şöyle ki; Bazı köylerde ilmi kuvvetli insanları kastetmiyoruz fakat ücretsiz bir büyü çeşidi çok zordur hüddam ilmine sahip insanlar bu tarz işleri yapabilir onun dışında malzeme alması gerekecek. Hüddam olduğunu varsayalım ücretsiz yapacak kişinin yine çok tehlikelidir büyünün ters tepme oranı yükselir ve 3 kuruş vermeden yaptırdım dediğiniz büyü sizi öyle bir hale sokar ki daha fazla para vermek zorunda kalabilirsiniz hata hayatınızda atamayacağınız bir ize sebep olabilirsiniz. Ona göre seçiminizi yapınız.

Bağlama Büyüsü yaptırmak için para vermek doğru mu?

Bağlama Büyüsü için para vermek doğrumu sorusu değil büyü için neden para veriyorum sorusunu sormak daha doğrudur.
Büyüde kullanılan malzemelerin genellikle yurt dışından temin edilmesi güncel döviz kuru göz önüne alındığı zaman büyüyü yapan kişinin bir gideri olacaktır ve gider haricinde birde vakti gidecektir.
Keza Bağlama büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından keyfi büyüler olarak kabul edildiği için kime sorarsanız sizlerden emek parası isteyecektir.

Güvenilir Büyücüler Kimlerdir?

Usta Medyumlar olarak bu sorunun cevabını sizlere bırakarak tarafsızlığımızı gösteriyoruz. Bizler buranın kurucusu olarak sizler bir daha dolandırılmayın diye yapılan yorumları uzman ekibimiz tarafından titizlikle inceleyerek dolandırıcı insanların burada kendilerini gerçekmiş gibi gösterip sizleri bu sistemler üzerinden dolandırmaya devam etmelerini engelliyoruz.

Bu nasıl mı oluyor? Bizler atılan yorumda ki medyumu inceliyoruz herhangi bir yerde öyle bir numara üzerine giden şikayet ve her hangi bir yerde öyle bir medyumun karalanması durumunda hiç bir şekilde riske atmayarak yayınlamıyoruz.

www.ustamedyumlar.com

“Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 9 yorum.

 1. Merhabalar arkadaşlar ben sevdiğim adamdan ayrıldım tabi daha sonrasında pişman oldum ama kendisi bana dönüş yapmadı bende yorumları okuyarak buralara geldim 2 faklı hoca ile iş haptım sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Teslime hocayı buldum derdimi sıkıntımı anlattım kendisine ben çok kısa sürede bağlanmasını ve bana gelmesini istedim Teslime hocam bana 7 günlük bir çalışma yaptı sevdiğim adamı bana kör kütük bağladı Allah razı olsun ben sizlere tavsiye edeceğim tek hoca Teslime hocadır çünkü işinde uzman bir medyum olduğunu çok okudum ve bende işlem yaptıktan sonra yazmaya başladım Buda numarasıdır aramak isteyen arkadaşlar için 0534 823 0389

 2. Aranızda sabun büyüsü yaptıran oldumu ben yaptırmayı düşünüyorum ama bir çok yerde sahtekar medyumlar olduğunda görünüyor biraz param var onuda kaptırmak istemiyorum sizlere sormak istedim

  1. Gülsüm hanım merhaba ben sabun büyüsü yaptırdım Medyum Teslime hocaya çok güzel sonuçlar aldım yaptığı çalışmayın etkilerini kısa sürede gördüm söyleyeceğim şu gönül rahatlığı ile yaptırabilirsi Allah’ın izniyle hiç pişman olmazsın numarasıda budur 0534 823 0389

  2. Merhabalar Gülsüm hanım ben sabun büyüsünü bizzat yaptırmış ve çok güzel sonuçlar almış biriyim çalışmamı bizzat Medyum Teslime hocama yaptırdım çünkü bu sektörde ben ona çok güveniyorum gerçekten sizlerede tavsiye ederim 0534 823 0389

 3. Aşk ve bağlama büyüsünde uzman medyum Übeyid hocam Allah razı olsun çok iyi bir hocadır kendisi her konuda çok güzel ilgilendi benimle uygun bir fiyata işimi yaptı Allah ne muradı varsa versin

 4. Merhabalar aranızda medyum Batur hoca ile çalışma yapan varmı arkadaşlar rica etsem bilgi verirmisiniz

 5. Ben ıraklı medyum ile çalışma yaptım ıraklı medyum gerçektende çok güzel bir hocadır kısa sürede sonuç aldım medyumların arasında bir numaralıdır her zaman istediğim saatte kendisine ulaşıyorum bilgi alıyorum çalışmalarım çok güzel oluyor.

 6. Medyum Teslime hocadan Allah razı olsun arkadaşlar adet kanı büyüsü yaptırdım eşim için 17 günde eşimi köpek etti resmen beni insan yerine koymayan adam şuan köpegim oldu Teslime hocamı tavsiye ederim sizlere ben çok araştırma yaptım ve doğru olan Medyumu buldum MEDYUM Teslime HOCA 0534 823 0389

 7. Ben bir çok kez dolandırıldım arkadaşlar 6 7 hoca ile çalıştım her defasında kandırıldım Medyum Teslime hoca ile çalışma yapmayı düşünüyorum ama korkuyorum kötü olduğunu söylemiyorum ama nede olsa dilim yandı son çarem Teslime hoca biraz bilgi verirseniz sevinirim gerçekten.

Bir cevap yazın