Medyumlar

Ustamedyumlar.com‘a hoşgeldiniz. burada sizin gibi medyum arayışında bulunan diğer insanlarla tanışıp mesajlaşabilirsiniz. Şöyle ki; sitemizin kuruluş amacı tamamen güvenilir ve medyumları ön plana sürüp kendilerini medyum gibi tanıtıp milletin 3-5 kuruşundan faydalanmaya çalışan şarlatanlara inanmanızı önlemektir.

Bu sayfamızda güvenilir medyum bulan diğer sanşlı insanların yorumlarına yer verdik Şöyle ki; Sayfanın aşşağısına doğru indiğiniz vakit sizler gibi medyum aramış ve aradığı medyumu bulan kişilerin yazmış olduğu yorumları göreceksiniz. Dilerseniz düşüncelerinizi sizde belirtebilirsiniz.

aşk büyüsü yapan hoca

Aşk büyüsünü ilim sahibi medyum, Hoca, Papaz veya Yahudi din alimleri tarafından yapılabilir sizlerin evde internette bulduğunuz görseldeki cizimleri (vefk) kalemle kağıda çizip ne olduğu belli olmayan sitelerden aldığınız bilgi doğrultusunda yaptığınız büyü genellikle hiç etki göstermez eğer etki gösterirse bile çok çok az ihtimalle olumlu yönde bir etkiye sebep olur bu durum genelde istemeyeceğiniz durumlarla da sonuçlanabilir.

Aşk Büyüsünü kime yaptırmalıyım?

Süryani büyüsünü ilim sahibi medyum, hoca, papaz veya yahudi din alimlerine yaptırabilirsiniz. Fakat bu kişiler tarafından sizlerden bir miktar para istenilebilir. Bu para büyüyü yapacak kişinin el emeği ve malzeme parası olacaktır.

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü gibi işlemlerin ücretsiz yapılması oldukça tehlikeli bir işlemdir şöyle ki; Bazı köylerde ilmi kuvvetli insanları kastetmiyoruz fakat ücretsiz bir büyü çeşidi çok zordur hüddam ilmine sahip insanlar bu tarz işleri yapabilir onun dışında malzeme alması gerekecek. Hüddam olduğunu varsayalım ücretsiz yapacak kişinin yine çok tehlikelidir büyünün ters tepme oranı yükselir ve 3 kuruş vermeden yaptırdım dediğiniz büyü sizi öyle bir hale sokar ki daha fazla para vermek zorunda kalabilirsiniz hata hayatınızda atamayacağınız bir ize sebep olabilirsiniz. Ona göre seçiminizi yapınız.

Aşk Büyüsü yaptırmak için para vermek doğru mu?

Süryani Büyüsü için para vermek doğrumu sorusu değil büyü için neden para veriyorum sorusunu sormak daha doğrudur.
Büyüde kullanılan malzemelerin genellikle yurt dışından temin edilmesi güncel döviz kuru göz önüne alındığı zaman büyüyü yapan kişinin bir gideri olacaktır ve gider haricinde birde vakti gidecektir.
Keza Süryani büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından keyfi büyüler olarak kabul edildiği için kime sorarsanız sizlerden emek parası isteyecektir.

Güvenilir Büyücüler Kimlerdir?

Medyumlar olarak bu sorunun cevabını sizlere bırakarak tarafsızlığımızı gösteriyoruz. Bizler buranın kurucusu olarak sizler bir daha dolandırılmayın diye yapılan yorumları uzman ekibimiz tarafından titizlikle inceleyerek dolandırıcı insanların burada kendilerini miş gibi gösterip sizleri bu sistemler üzerinden dolandırmaya devam etmelerini engelliyoruz.

Bu nasıl mı oluyor? Bizler atılan yorumda ki medyumu inceliyoruz herhangi bir yerde öyle bir numara üzerine giden şikayet ve her hangi bir yerde öyle bir medyumun karalanması durumunda hiç bir şekilde riske atmayarak yayınlamıyoruz.

www.ustamedyumlar.com

“Medyumlar” üzerine 6 yorum.

  1. Merhabalar ben sevgilimle olan sıkıntılar için yazıyorum bir hoca ile çalışma yaptım ama sonuç alamadım lütfen bana yardımcı olun güvenilir bir Medyum arıyorum cevap yazmanızı bekliyorum.

    1. Merhabalar Şermin hanım ben Konya fan yazıyorum ben eşimle olan sorunlar için Medyum Übeyid hoca Dan yardım aldım yemin ederim size adam çok şeffaf çalışıyor ben ilk etapta korkuyordum çünkü daha önce bende dolandırıldım ama Übeyid hoca sayesinde her şey çok güzel oldu hoca resmen kimlik resmini bile bana gönderdi ve çalışmalar oldukça güzel oldu her zaman tavsiye ediyorum herkese mutlaka görüşmenizi isterim Cem numarası budur 0507 668 3256

  2. Arkadaşlar aşk büyüsü için Medyum Übeyid hocadan yardım aldım bana yaptığı çalışma 11 gün sürdü çalışmalar çok güzel ve etkili oldu çünkü benim ilişkim bir türlü düzene girmiyordu Allah binlerce kez razı olsun hocamdan keşke daha önce hocam işe işlem yapsaydım arkadaşlar herkese tavsiye ederim hocamı mutlaka dertlerinize çare bulmak için arayınız 0507 668 3256

  3. Herkese hayırlı çalışmalar dilerim kısmet açma büyüsü için ben Medyum Übeyid hocadan yardım aldım oldukça etkili oldu kısmetimin açıldığını resmen ilk günden anladım ve çok ama çok ferahladım çünkü çalışma yapmadan önce resmen hayatım karabulutlarla dolmuştu Allah razı olsun hocamdan

  4. Herkese hayırlı günler dilerim ben aşk ve bağlama büyüsü yaptırdım Medyum Übeyid hoca ile çalışma yaptım übeyid hoca bana işin çok güzel olur demişti gerçektende oldu ödeme konusunda çok yardımcı oldu taksit taksit ödeme yaptım benim sizlere önerim Medyum Übeyid hocadır gerçekten 0507 668 3256

  5. Benim oğlum çok kötü bir kıza takıldı ve evi terk edip gitti kız madde bagımlısı ve her pislik var kendisinde ben ne yaptıysam oğlumu bir türlü evine getiremedim daha sonrasında buralarda bazı insanlar hocaları tavsiye etmiş bende medyum übeyid bey ile görüştüm oğlumu bana bağladı ve kızdan ayırdı tamamen şuan oğlum evinde ve kızla alakalı bir kelime bile duymak istemiyor hocamdan Allah razı olsun

Bir cevap yazın