Gerçek Medyumlar

Ustamedyumlar.com‘a hoşgeldiniz. burada sizin gibi medyum arayışında bulunan diğer insanlarla tanışıp mesajlaşabilirsiniz. Şöyle ki; sitemizin kuruluş amacı tamamen güvenilir ve gerçek medyumları ön plana sürüp kendilerini medyum gibi tanıtıp milletin 3-5 kuruşundan faydalanmaya çalışan şarlatanlara inanmanızı önlemektir.

Bu sayfamızda güvenilir medyum bulan diğer sanşlı insanların yorumlarına yer verdik Şöyle ki; Sayfanın aşşağısına doğru indiğiniz vakit sizler gibi medyum aramış ve aradığı medyumu bulan kişilerin yazmış olduğu yorumları göreceksiniz. Dilerseniz düşüncelerinizi sizde belirtebilirsiniz.

Gerçek aşk büyüsü yapan hoca

Aşk büyüsünü ilim sahibi medyum, Hoca, Papaz veya Yahudi din alimleri tarafından yapılabilir sizlerin evde internette bulduğunuz görseldeki cizimleri (vefk) kalemle kağıda çizip ne olduğu belli olmayan sitelerden aldığınız bilgi doğrultusunda yaptığınız büyü genellikle hiç etki göstermez eğer etki gösterirse bile çok çok az ihtimalle olumlu yönde bir etkiye sebep olur bu durum genelde istemeyeceğiniz durumlarla da sonuçlanabilir.

Gerçek Aşk Büyüsünü kime yaptırmalıyım?

Süryani büyüsünü ilim sahibi medyum, hoca, papaz veya yahudi din alimlerine yaptırabilirsiniz. Fakat bu kişiler tarafından sizlerden bir miktar para istenilebilir. Bu para büyüyü yapacak kişinin el emeği ve malzeme parası olacaktır.

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü gibi işlemlerin ücretsiz yapılması oldukça tehlikeli bir işlemdir şöyle ki; Bazı köylerde ilmi kuvvetli insanları kastetmiyoruz fakat ücretsiz bir büyü çeşidi çok zordur hüddam ilmine sahip insanlar bu tarz işleri yapabilir onun dışında malzeme alması gerekecek. Hüddam olduğunu varsayalım ücretsiz yapacak kişinin yine çok tehlikelidir büyünün ters tepme oranı yükselir ve 3 kuruş vermeden yaptırdım dediğiniz büyü sizi öyle bir hale sokar ki daha fazla para vermek zorunda kalabilirsiniz hata hayatınızda atamayacağınız bir ize sebep olabilirsiniz. Ona göre seçiminizi yapınız.

Aşk Büyüsü yaptırmak için para vermek doğru mu?

Süryani Büyüsü için para vermek doğrumu sorusu değil büyü için neden para veriyorum sorusunu sormak daha doğrudur.
Büyüde kullanılan malzemelerin genellikle yurt dışından temin edilmesi güncel döviz kuru göz önüne alındığı zaman büyüyü yapan kişinin bir gideri olacaktır ve gider haricinde birde vakti gidecektir.
Keza Süryani büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından keyfi büyüler olarak kabul edildiği için kime sorarsanız sizlerden emek parası isteyecektir.

Güvenilir Gerçek Büyücüler Kimlerdir?

Gerçek Medyumlar olarak bu sorunun cevabını sizlere bırakarak tarafsızlığımızı gösteriyoruz. Bizler buranın kurucusu olarak sizler bir daha dolandırılmayın diye yapılan yorumları uzman ekibimiz tarafından titizlikle inceleyerek dolandırıcı insanların burada kendilerini gerçekmiş gibi gösterip sizleri bu sistemler üzerinden dolandırmaya devam etmelerini engelliyoruz.

Bu nasıl mı oluyor? Bizler atılan yorumda ki medyumu inceliyoruz herhangi bir yerde öyle bir numara üzerine giden şikayet ve her hangi bir yerde öyle bir medyumun karalanması durumunda hiç bir şekilde riske atmayarak yayınlamıyoruz.

www.ustamedyumlar.com

“Gerçek Medyumlar” üzerine 2 yorum.

  1. Merhabalar ben eşimle sıkıntılarım için medyum Teslime hocadan yardım aldım kendisi bana papaz büyüsü yaptı çok güzel sonuçlar aldım Allah razı olsun kendisinden ben bukadar iyi bir hoca bulacağıma inanmıyordum kendisi bana çok yardımcı oldu mutlaka tavsiye ederim arkadaşlar cep numarasıda budur 0534 823 0389

    1. Pınar hanım gerçekten işleminiz oldumu benimde sıkıntım var ama ben 2 hoca tarafından dolandırıldım çok zor durumdayım yardım arıyorum lütfen hocamıza güveniyorsanız bende işlem yapmak isterim ben çanakkaleden yazıyorum eşim pavyonda bir bayana takılmış bayan eşimi bırakmıyor ve herşeyimizi almak üzere evimi bile sattırmaya kalktı artık çocuklarımın psikolojisi bozuldu lütfen hocamız benimle ilgilenirmi

Bir cevap yazın