İstanbul Medyum Hocalar

İstanbul Medyum Hoca Nasıl Bulunur?

İstanbul medyum hoca olarak bilinen istanbul a hizmet sağlayan medyum hocaları bulmak kolay değildir. Hali hazırda teknolojinin hat safhalara çıkmasından kaynaklı eskisi gibi dolandırıcılık fiziksel olarak değil sanal olarak yapılmaya başlandı. İstanbul Medyum Hoca Bulmak az önce anlattığım sebebten dolayı zordur.

Güvenilir İstanbul Medyum Hoca Nasıl Bulunur?

Güvenilir İstanbul Medyum Hoca bulmak için kurulmuş bu sayfamızda

Gibi ve daha fazlasını yapan İstanbul Medyum Hocalar sizlerin sitemiz üzerinde yorumlamasıyla açığa çıkacaktır.

İstanbul medyum hocaları bulmak için lütfen aşşağıdaki yorumlar kısmından başınızdan geçen olayı anlatmanızı istiyorum.

İstanbul Medyumun Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlarım

İstanbul medyum olarak sıfhat bulan İstanbul medyum hizmeti sağlayan medyum hocaların güvenilir olduğunu söyle anlayabilirsiniz. 30 bin lira gibi malzeme fiyatı isteyen medyumlardan uzak durun çünkü hiç bir sekilde hiçbir büyünün malzeme fiyatı 30 bin lira tutmaz el emeği olarak istiyorsa orası onun vicdanı el emeği olarak 30 bin lira isteyen kişi ne kadar vicdanlı bir insandır ayrı tartışılır.

Diğer bir durum ise yaptıkları işlemin tutma süresi bazı istisnai durumlar hariç hüddam ilmine sahip olan hocalar bile 2 günden daha kısa bir sürede işlemi tutturamaz yani size bir İstanbul medyum 2 günden daha kısa bir sürede işleminiz tutacak diyorsa inanmayın işlemler en az 2 gün en fazla 28 günde tutar çok istisnai durumlarda 30 günü bulduğu görülür.

Diğer Konularımız İçin

Bir cevap yazın