Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Aşk büyüsü
nü ilim sahibi medyum, Hoca, Papaz veya Yahudi din alimleri tarafından yapılabilir sizlerin evde internette bulduğunuz görseldeki cizimleri (vefk) kalemle kağıda çizip ne olduğu belli olmayan sitelerden aldığınız bilgi doğrultusunda yaptığınız büyüsü genellikle hiç etki göstermez eğer etki gösterirse bile çok çok az ihtimalle olumlu yönde bir etkiye sebeb olur bu durum genelde istemeyeceğiniz durumlarla da sonuçlanabilir.
Aşk Büyüsünü kime yaptırmalıyım?
Aşk büyüsü
nü ilim sahibi medyum, hoca, papaz veya yahudi din alimlerine yaptırabilirsiniz. Fakat bu kişiler tarafından sizlerden bir miktar para istenilebilir.Bu para büyüyü yapacak kişinin el emeği ve malzeme parası olacaktır.
Aşk Büyüsü yaptırmak için para vermek doğru mu?
Aşk büyüsü için para vermek doğrumu sorusu değil aşk büyüsü için neden para veriyorum sorusunu sormak daha doğrudur.
Büyüde kullanılan malzemelerin genellikle yurt dışından temin edilmesi güncel döviz kuru göz önüne alındığı zaman büyüyü yapan kişinin bir gideri olacaktır ve gider haricinde birde vakti gidecektir.
Keza aşk büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından keyfi büyüler olarak kabul edildiği için kime sorarsanız sizlerden emek parası isteyecektir.

‘İşlem yaptıran kullanıcılarımızın sonuçlarını görmek için ve hikayelerine bakmak için kullanıcılarımızın yapmış olduğu yorumlara bakabilirsiniz.’

“Aşk Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 2 yorum.

  1. Merhabalar ben daha önce bir tane hoca tarafından dolandırıldım güvenilir bir medyum aramaktayım arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz tavsiyelerinizi bekliyorum.

  2. Merhaba ben aşk büyüsü yaptırdım bir hocaya ama sonuç alamadım bana çalışma 26 gün sürecek dedi hiçbir etkisi olmadı Bir çok Yerde Medyum Engin hocayın yorumlarını okudum herkes çok memnun kalmış herkes hakkında güzel şeyler yazmış bende kendisi işe görüştüm çalışmaya başladım bana 9 gün süre verdi ve ben bu çalışmayın etkilerini 4 günde görmeye başladım Allah binlerce kez razı olsun kendisinden bende Engin hocayı tavsiye ederim sizlere 0507 668 3256

Bir cevap yazın