Kilit Büyüsü Yapan Hocalar

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsünü ilim sahibi medyum, Hoca, Papaz veya Yahudi din alimleri tarafından yapılabilir sizlerin evde internette bulduğunuz görseldeki cizimleri (vefk) kalemle kağıda çizip ne olduğu belli olmayan sitelerden aldığınız bilgi doğrultusunda yaptığınız büyü genellikle hiç etki göstermez eğer etki gösterirse bile çok çok az ihtimalle olumlu yönde bir etkiye sebep olur bu durum genelde istemeyeceğiniz durumlarla da sonuçlanabilir.

Kilit Büyüsünü kime yaptırmalıyım?

Kilit büyüsünü ilim sahibi medyum, hoca, papaz veya yahudi din alimlerine yaptırabilirsiniz. Fakat bu kişiler tarafından sizlerden bir miktar para istenilebilir. Bu para büyüyü yapacak kişinin el emeği ve malzeme parası olacaktır.

Ücretsiz Kilit Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü gibi işlemlerin ücretsiz yapılması oldukça tehlikeli bir işlemdir şöyle ki; Bazı köylerde ilmi kuvvetli insanları kastetmiyoruz fakat ücretsiz bir büyü çeşidi çok zordur hüddam ilmine sahip insanlar bu tarz işleri yapabilir onun dışında malzeme alması gerekecek. Hüddam olduğunu varsayalım ücretsiz yapacak kişinin yine çok tehlikelidir büyünün ters tepme oranı yükselir ve 3 kuruş vermeden yaptırdım dediğiniz büyü sizi öyle bir hale sokar ki daha fazla para vermek zorunda kalabilirsiniz hata hayatınızda atamayacağınız bir ize sebep olabilirsiniz. Ona göre seçiminizi yapınız.

Kilit Büyüsü yaptırmak için para vermek doğru mu?

Kilit Büyüsü için para vermek doğrumu sorusu değil büyü için neden para veriyorum sorusunu sormak daha doğrudur.
Büyüde kullanılan malzemelerin genellikle yurt dışından temin edilmesi güncel döviz kuru göz önüne alındığı zaman büyüyü yapan kişinin bir gideri olacaktır ve gider haricinde birde vakti gidecektir.
Keza Bağlama büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından keyfi büyüler olarak kabul edildiği için kime sorarsanız sizlerden emek parası isteyecektir.

Güvenilir Büyücüler Kimlerdir?

Usta Medyumlar olarak bu sorunun cevabını sizlere bırakarak tarafsızlığımızı gösteriyoruz. Bizler buranın kurucusu olarak sizler bir daha dolandırılmayın diye yapılan yorumları uzman ekibimiz tarafından titizlikle inceleyerek dolandırıcı insanların burada kendilerini gerçekmiş gibi gösterip sizleri bu sistemler üzerinden dolandırmaya devam etmelerini engelliyoruz.

Bu nasıl mı oluyor? Bizler atılan yorumda ki medyumu inceliyoruz herhangi bir yerde öyle bir numara üzerine giden şikayet ve her hangi bir yerde öyle bir medyumun karalanması durumunda hiç bir şekilde riske atmayarak yayınlamıyoruz.

www.ustamedyumlar.com

“Kilit Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 6 yorum.

  1. Arkadaşlar kilit büyüsü için uzaman bir medyum arıyorum yardımcı olurmusunuz

    1. Merhabalar ben kilit büyüsünü medyum übeyid hocaya yaptırdım yemin ederim çok güzel oldu Allah kendisinden razı olsun mutlaka tavsiye ederim her daim bütün çalışmalarında uzman bir medyumdur kendisi 0507 668 3256

  2. Ben bağlama büyüsü için uzman medyum aramaktayım ama bir türlü güveneceğim bir medyum bulamadım ben yurd dışından yazıyorum tavsiyeleriniz benim için önemlidir lütfen

  3. Arkadaşlar medyum Teslime hoca ile çalışma yapan varmıdır aranızda bende çalışma yapmak istiyorum ama güvenilir medyum arıyorum Teslime hoca hakkında çok güzel yorumlar yapılmış

  4. Ben ayırma büyüsü yaptırdım çalışmam 17 gün sürdü çok güzel sonuç aldım rabbim ne muradı varsa versin inşallah übeyid hocamı herkese tavsiye ederim Medyum Übeyid hocam çok çok başarılı ve uzman medyumdur Allah razı olsun kendisinden 0507 668 3256 cep numarası budur

  5. Papaz büyüsü hakkında bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın